معرفی شرکت

با عنایت به پیشرفت روز افزون مصرف برق و نقش حیاتی این انرژی با ارزش شرکت دیزل ژنراتور با سال‌ها تجربه و اخذ مجوز رسمی از وزارت بازرگانی توانسته در امر تامین و پشتیبانی انواع دیزل ژنراتور با بهره‌گیری از تجارب سازندگان بزرگ دیزل و ژنراتور در دنیا و نیز با تکیه بر دانش مهندسان و تکنسین­ های مجرب خود بعنوان یک توزیع کننده متخصص و فعال سهمی هر چند اندک در آبادانی میهن عزیزمان داشته باشد.

چشم انداز سازمان

ما با تكيه بر ارزش هاي سازماني و دانش مهندسان و تکنسین­های مجرب خود  و با بهره‌گیری از تجارب سازندگان بزرگ دیزل و ژنراتور در دنیا به فعال‌ترین و یکی از معتبرترين تامين‌كننده دیزل ژنراتور در سطح كشور تبديل مي شويم.

ماموریت سازمان

ما متعهديم از طريق به كارگيري دانش روز، ماموريت خود را در راستاي تحويل به موقع، كيفيت بالنده، قيمت مناسب و ارائه خدمات مهندسي سرآمد به مشتريان ايفا نماييم و مايه افتخار ماست كه با تكيه بر ارزش هاي سازماني سهم مهم و موثري در توفيقات و رضايت مندي مشتریان داشته باشيم.

خط مشی کیفیت

شرکت دیزل ژنراتور به عنوان یکی از معتبرترین و فعالترین توزیع کننده های دیزل ژنراتور در کشور خط مشي كيفيت خود را " تامين محصولات منطبق با الزامات نيازها و خواسته هاي مشتريان  و ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی "  اعلام مي نمايد. طرح ريزي براي اجراي اين خط مشي و استمرار آن در جهت بهبود اثربخشي و كارايي فرآيندهاي شركت، تنها از طريق ايجاد، حفظ و بهبود مستمـر سيستم مديريت كيفيت امكــان پذير است. با توجه به اين موضوع، سازمان ما استانداردهای جهانی را به عنوان مبناي ايجاد اين سيستم انتخاب و استقرار، نگهداري و بهبود مستمر آن را طرح ريزي نموده است.

تماس با ما

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان سعدی جنوبی، مجتمع تجاری پارکینگ باز، شماره 12 و 13
  • تلفن تماس: 33955590 - 33925517
  • فکس: 33982744

 

  • آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان بیستم، خیابان دانش، خیابان طوس شماره 38
  • تلفن تماس: 55267088 - 55267087

 

میزان رضایت مشتریان از محصولات

Volvo96%
Perkins87%
Cummins90%
Deuts85%
تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت دیزل ژنراتور محفوظ می باشد. طراحی و پشتیبانی وب سایت : اکسین